Ateliere pentru copii, activitati educative si culturale

Activitati

Evaluare utilizator: 0 / 5

Steluță inactivăSteluță inactivăSteluță inactivăSteluță inactivăSteluță inactivă

cursuri de canto

Cursuri de canto, muzică ușoară, jazz, folclor
- evaluarea gratuită a calităților vocale și auzului muzical
- alegerea unui repertoriu potrivit vârstei și talentului cursantului
- susținere de concerte și participare la concursuri naționale

Beneficiile cursantului:
- dezvoltarea  inteligenței muzicale
- dezvoltarea creativității și importanța dezvoltării în plan personal și profesional

În cadrul lecțiilor de canto se vor învăța: tehnică vocală, dicție, respirație, intonație, frazare, agilitate și prezență scenică.

Tel: 0799/707.577 sau 0799/504.078
E-mail: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. sau Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.

cursuru de dans

Lisa Schieb - Campioana Nationala la Dans Sportiv

Antrenor de dans sportiv si instructor de zumba.

Antrenor al trupei de STREET-DANCE - TOTAL DANCE Pitesti

Stiluri:

- dans modern
- street dance
- dans de societate
- zumba

actorie copii

Crezi ca ai multe de spus, dar nu esti ascultat, ca adultii sunt prea ocupati cu treburile lor...de adulti? Simti ca esti un super-erou? Iubesti povestile, desenele animate si vrei sa faci si tu parte dintr-o poveste? Atunci, locul tau e la noi! Strangem toti super-eroii care vor sa salveze lumea prin povestile lor! Prinde curaj si spune-ne care e aptitudinea ta care te face un super-erou la cursurile de actorie!

Mesaj pe Facebook: Fundatia Culturala Ilfoveanu

Date de contact pentru inscrieri

E-mail: office@fundatiailfoveanu.ro sau maria.lina@gic.ro

Mesaj pe Facebook: Fundatia Culturala Ilfoveanu

© Fundaţia Culturală Ilfoveanu, All Rights Reserved.